Akşamın o sıcağında seyircinin hem kafa sallayıp kendinden geçmesi, hem video ve fotoğraflar çekmesi tabii ayrı bir güzellik, arşivlik oldu. Hani deriz ya “Ulan şöyle bir konser olsa da doya doya yüksek volümlü gitar, bas, davul, vokal sesleri tam da aynen böyle ruhumuza” işledi arada sahne arkasına geçip seyirciyi izlerken bir yandan da sahnede Zerrin Mete, Bora Biçer, Selçuk Keskingöz’ün ve Bora’nın vokalleri tam manasıyla Antalya seyircisini ayağa kaldırdı, ve Zerrin Mete’nin alandaki seyirci ayağa kaldırması da çok olağanüstü bir olaydı.

Sosyal medyada zaten yayınladığım video görsellerde neyin ne olduğunu gösteriyor işte “Görünen köy kılavuz istemez”. Konserin tam ortasında Where My Room’un çalınması ve davulun coşması coşturması o anda video görselleri yaparken seyirciye bakışım ve göz teması ile gözlemlerimde “İşte budur” dedim ve benim de şahsen Yeeaahh! diye bağırmam milleti daha fena gaza getirdi, en önemli olan ise sosyal medyada bulunan Müzik Dostları platformumuzda canlı yayın yapmam ve Müzik Dostları Başkanı sevgili kardeşim Kenan Damar’ın yayına katılması. Müzik Dostları platformumuzda izlenmesi ayrı bir olay ve güzellik yarattı ve bundan sonraki tüm konserlerde, etkinliklerimizde BSOrganizasyon olarak canlı yayına bağlanıp sosyal medyadan dostlarımızın, kardeşlerimizin izlemesini sağlayacağım. Bu da benim BSOrganizasyon olarak görevimdir.

Canlı yayının sayfamda yayınlanması akabinde Instagramda Müzik Dostları’nda bildirimlerle beraber açık hava seyircisinin yanında sosyal medyada da heyecan doruğa çıktı. İzleyicilerimize sanki o anda oradaymış gibi geceyi daha çok renklendiren olay oldu, Musa Göçmen SenfoRock, Musa Göçmen hocamız konuşmasında Antalya’ya çok teşekkür etti ve sahne arkasına geçtiğimde finalde tüm ekibi çekimlerimle coşturarak bir ilke daha imza attım 🙂 Bu da tabii benim şahsen orada uçmamdan, kopmamdan kaynaklandı. Veee gece sonunda tüm ekibin ayağa kalkıp ayakta çalması mükemmeldi, bir de şunu da ekleyeceğim sert anlamda geleceğim deyip de gelmeyenleri de gördük.

Bu da tabii her zaman ki olan muhabbettir. Lafa gelince geliyoruz icraat sıfır, ya bu defolun gidin “Hadi baba çocukları pistten alalım artık”. Senforock Metallica Özel Konseri bu boru mu, veee seyircinin kulise yaklaşıp özel maske alması daha bir güzellik yarattı. Diyeceğim şudur ki Rock ve Metal müzik bizim hayatımızdır, taviz vermez. Bir de aklıma gelmişken belirteyim Senforock Konseri’nin ertesi günü gecesi yani 00.00 itibaren başka bir güzel haber daha gelmesi beni gururlandırdı ve çok mutlu oldum. Toxic Music’den daha önce en güzel dönemleri geçirdiğimiz aile olarak “SİS” grubunun (Ekibimizin) yeni albümünün fiziki anlamda çıkması çook harika bir oldu. Tebrikler kardeşlerim, karanlık günlere SiS’in ateşi  ortalığı aydınlattı, çok tebrikler. Başarılar daim olsun…🤘 Bir de üzücü haber olan #ElcinÖzsoy’a rahmet diliyorum. Vee tekrar tekrar Senforock MusaGöçmenSenfoRock çok teşekkür ediyoruz. Vee BSOrganizasyon olarak da çok yakında güzel sürprizler geliyor. Hazırlıklı olun; Ankara, İzmir, Bodrum, Bursa vee yazımı bitirirken hep son sesimizle I LOVE ROCKNROLL BİZ BUYUZ diyorum 🤘🤘Yeeaahh.

BSOrganizasyon Burak Arı

Facebook Yorumları