32 gün, 32 isim, 32 canlı performans videosu, 18 mekân, 4 kent, 1 kamera. GOVID-20: Throwback Video Fest. 1 Ağustos – 1 Eylül tarihleri boyunca her gece saat tam 12’de yeni bir video gün yüzüne çıkacak.

GOVID-20, en iyi youtube.com/onursalyazmanarchives adresinden izlenir. Abone olur ve bildirimleri açarsanız hiçbir şey kaçırmazsınız. Kardeş sosyal medya hesapları, instagram.com/onursalyazmanarchives ve facebook.com/onursalyazmanarchives da her zamanki gibi aktif olacak.

Peki kimler var festivalde? Kimler yok ki! Tek bir janra takılmadan farklı beğenilere hitap edecek bir lineup bekliyor sizi. Herkese uygun birden fazla isim mutlaka var:

Art Diktator, Asafated, Ascraeus, Bosphoroots, Brek, Call Me Yesterday, Cemiyette Pişiyorum, Dandy Island, Dead Man’s Dream, Dee Cracks, Destroy Earth, Elektrik, Eskiz, False In Truth, Hayvanlar Alemi, Jakuzi, Max The Sax, Mozart Heroes, Pentagram, Rashit, The Raws, Razor Inc., Reptilians From Andromeda, The Ringo Jets, Robotat, Sabhankra, Serin, Tünay Akdeniz, Uluru, The Young Shaven, Yüzyüzeyken Konuşuruz, ve After Party: Nikki Wild.

Lineup böyle, alfabetik. Hangi gün kim sahne alacak son günün sahibi dışında kimse bilmiyor. Sizler gibi onlara da sürpriz olacak.

Resmi açılış bu gece, 1 Ağustos’ta saat tam 00:00’ı (UTC+3) gösterdiğinde: youtube.com/onursalyazmanarchives ‘a abone ol, bildirimleri aç, festivale ilk günden katıl.

Çok teşekkür ederim, ilginize.

Onursal Yazman 

 

Facebook Yorumları